Aktiv za crnogorski-srpski, bosanski, hrvatski jezik i književnost
Novović Mila, prof. maternjeg jezika
Šuković Danijela, prof. maternjeg jezika
Đurović Ljiljana, prof. maternjeg jezika
Sošić Zoran, prof. maternjeg jezika
Španjević Milka, prof. maternjeg jezika
Aktiv za engleski jezik
Rakonjac Aleksandra, prof. engleskog jezika
Rabrenović Aleksandar, prof.engleskog jezika
Ćinćur Jelena, prof. engleskog jezika
Lakčević Slavka, prof. engleskog jezika
Vučinić Radmila, prof. engleskog jezika
Zejak Nataša, prof. engleskog jezika
Aktiv za matematiku
Bubanja Danka , master matematike
Mr Drobnjak Ana, prof. matematike
Zeković Stojan, dipl. saobraćajni inženjer
Furundžić Marko, student
Aktiv elektro grupe predmeta
Konatar Danko, dipl. inženjer elektrotehnike
Dulović Leposava, step. specijaliste računar.
Marković Dragan,dipl inženjer elektrotehnike
Simonović Dragan, dipl ing. elektrotehnik
Obradović Miladin, dipl. ing. elektrotehnike
Ivezić Miodrag, spec. elektronika, telekomunikacije i računari
Karličić Danijela, dipl. ing elektrotehnike
Radović Gordana, dipl. ing elektrotehnike
Džogović Enes, dipl.ing elekktrotehnike
Radović Vera, dipl. ing elektrotehnike
Karadžić Marina, step. specijaliste energetika
Šabanović Alen, dipl.ing elektrotehnike
Kljajević Dragoslav, dipl. ing mašinstva
Mahmutović Asim, step. specijaliste računar.
Kovačević Andrija,step. specijaliste energetika
Dobardžić Aida, step. specijaliste računar.
Rakonjac Tatjana, step. specijaliste energetika
Pajović Miodrag, step. specijaliste
Grbović Senida, spec. energetika i automatika
Obradović Bojana,step.specijaliste energetika
Radović Mira,step.spec. primij. računarstvo
Cvijović Slobodan, st.spec. telekomunikacije
Radović Jelena, nastavnik informatike
Rovčanin Vladan, step. specijaliste
Gagović Slađana, spec.sci prim. racunarstva
Lazović Saša, step. pec. elektroenergetike
Konatar Nemanja, student
Ćatović Haris, strukovni ing. mašinstva
Kolić Rašid, bachelor elek. telekom. i računari
Skoko Irfan, dipl.ing.informac. tehnologija
Aktiv ekonomske grupe predmeta
Lukač Tufo, dipl.ecc
Rakonjac Milka, dipl.ecc
Rudic Dubravka, dipl.ecc
Veličković Valentina, dipl.ecc
Veličković Todo, dipl.ecc
Omerhodžić Tanja, dipl.ecc
Veličković Branka, dipl.ecc
Lasica Danijela, stepen bachelor ekonomija
Ćorović Ranko, dipl.ecc
Ćeranić Ilda, stepen bachelor ekonomija
Maslovarić Tamara,step. bachelor ekonomija
Purić Nikola, spec. marketing menadžmenta
Nedović Mirjana, master ekonomije
Bulatović Dragana, diplomirani ekonomista
Aktiv opšte obrazovnih predmeta
Ćinćur Radomir, profesor istorije
Alibašić Safeta profesor geografije
Đurović Borislava, profesor geografije
Jovanović Bogić, profesor filozofije
Radojević Sanja, profesor psihologije
Šebek Rajka, profesor hemije
Ostojić Slađana, profesor ekologije i zaštite životne sredine
Pavićević Dušica, profesor fizike
Aktiv pravne grupe predmeta
Lalević Ivka, diplomirani pravnik
Drobnjak Milena, diplomirani pravnik
Čikić Ervina, spec.sci. pravne nauke
Aktiv fizičkog vaspitanja
Šćepanović Igor, prof. fizičkog vaspitanja
Lekovic Bogdan, prof. fizičkog vaspitanja
Šebek Zoran, prof. fizičkog vaspitanja
Stručni saradnici:
Nedović Tatjana, pedagog
Šćekić Radmila, bibliotekar
OPŠTI, ADMINISTRATIVNO – TEHNIČKI I KNJIGOVODSTVENI POSLOVI
Karličić Velibor , direktor-Diplomirani inženjer elektrotehnike
Peković Miladin, pom. direktora -Profesor geografije
Otović Danka, sekretar- Stepen specijaliste pravne nauke
Šebek Boško, računovođa-Diplomirani ekonomista
Pavlović Slavoljub, domar
Rabrenović Milorad, ložač
Mašković Stanica, higijeničarka
Hajduković Ivana, higijeničarka
Hajduković Ljiljana,higijeničarka
Joksimović Marina, higijeničarka
Bošković Milena, higijeničarka